agaleria

AGALERIA - CIEKAWE LINKI, PRZYDATNE STRONY - KATALOG STRON - PRACA :


http://www.pip.gov.pl/ - Państwowa Inspekcja Pracy. Sprawdzanie warunków pracy, przestrzegania kodeksu pracy i przepisów BHP.
http://www.pracuj.pl/e-pracodawcy/ - przewodnik pracodawcy, prezentacje pracodawców, którzy chcą zatrudnić absolwentów, praktyczne porady z zakresu rekrutacji, wzory dokumentów.

Oferty pracy:
http://www.psz.praca.gov.pl/ - MPiPS-Portal Publicznych Służb Zatrudnienia.
http://www.infopraca.pl/ - praca, oferty pracy, szukaj pracy w Polsce - infoPraca.
http://praca.gratka.pl/ - ponad 20 000 ogłoszeń, praca w kraju i zagranicą, jak napisać CV i list motywacyjny.
http://gazetapraca.pl/ - aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Ogłoszenia, poradniki, narzędzia i forum o pracy. Ponad 3500 ofert pracy.
http://www.pracuj.pl/ - oferty pracy w Polsce i za granicą. Wzory pism: podanie o pracę, cv, list motywacyjny.
http://praca.com/ - aktualne oferty pracy. Praca dla specjalistów. Znajdź pracę dla siebie. http://www.jobs.pl/ - praca, oferty pracy, baza cv, praca w Polsce i zagranicą.
http://www.monsterpolska.pl/ - codziennie nowe oferty pracy w kraju i zagranicą.
http://www.kariera.com.pl/ - serwis dla osób poszukujących informacji na temat edukacji, kariery, stypendiów, praktyk, staży i pracy.
http://www.praca.egospodarka.pl/ogloszenia - oferty pracy, wyszukiwarka ofert, praca, dam pracę, szukam pracy, ogłoszenia.
http://www.workexpress.pl/ - agencja pracy tymczasowej, informacje o elastycznych formach zatrudnienia, oferty elastycznej pracy.
http://www.ottopraca.pl/ - Agencja pracy tymczasowej OTTO Polska.
http://www.szybkopraca.pl/ - Praca - ogłoszenia, umieszczanie ogłoszeń jest płatne.

http://www.careerjet.pl/ - internetowa wyszukiwarka pracy skierowana do osób poszukujących pracy w Polsce, dostęp do szerokiej gamy ofert pracy pochodzących z różnorodnych źródeł.
http://www.adzuna.pl/ - Adzuna to wyszukiwarka internetowa, która zbiera setki tysięcy ofert pracy z różnych stron www i udostępnia je w jednym miejscu. Odkryj oferty pracy w Twojej okolicy i całej Polsce.
http://praca.jobkralle.pl/ - JOBkralle- kariera i oferty pracy. Wyszukiwarka pracy z tysiącami ofert z całej Polski- łatwe, szybkie i wygodne szukanie pracy w różnych branżach, sektorach i formach zatrudnienia: pełny etat, pół etatu, praca dla studentów, praktyki, staże.
http://www.oto-praca.pl/ - OTO-PRACA.PL | BIZNES – RYNEK PRACY – PORADY.

Serwisy społecznościowe związane z pracą:
http://www.goldenline.pl/ - GoldenLine - serwis dotyczący rozwoju kariery i życia zawodowego.
http://www.profeo.pl/- PROFEO - Społeczność Profesjonalistów. portal dla ludzi, którzy lubią się rozwijać i dbać o swoją karierę.
http://www.mamawpracy.pl/ - matki na rynku pracy, łączenie macierzyństwa z pracą zawodową.
http://portaldlasekretarek.pl/ - kobiecy portal dla asystentek i sekretarek: artykuły, porady ekspertów, oferty pracy, szkolenia.

Praca zagranicą:
http://www.praca4u.net/ - Praca4u za granicą ponad 200 ogłoszeń dziennie.
http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=pl - To sposób na znalezienie informacji o ofertach pracy i możliwosciach nauki w Europie. Oferty pracy w 31 krajach Europy. Oferty publikowane są w języku, którego wymaga pracodawca.
http://www.hollandcontracting.pl/ - Praca w Holandii - Holland Contracting B.V.

Wynagrodenia, składki ZUS:
http://www.wynagrodzenia.pl/ - Wszystko o wynagrodzeniach dla pracodawców i pracowników. Raporty płacowe, badania wynagrodzeń, wynagrodzenie w Polsce, zarobki na świecie.
http://www.mojaskladka.zus.pl/ - Serwis ZUS dotyczący informowania o składkach na ubezpieczenie emerytalne zapisanych na indywidualnych kontach ubezpieczonych.
http://www.nowebiuro.pl/ - portal dla zarządzających firmą.

Bezzasadne dręczenie pracownika, zwane mobbingiem, jest bezprawne. O pomoc można się zwrócić do: http://osa-stow.republika.pl/start.html - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego - OSA. Specjaliści od tego rodzju problemów (prawnicy, psycholodzy) wskażą sposoby obrony przed mobbingiem.ZOBACZ TAKŻE :

Myśl na dziś :
Gdyby ludzie zastanawiali się nad jedną czwartą tego, co mówią, świat byłby rajem.
Carlos Ruiz Zafón

CIEKAWE STRONY REGIONU ŚLĄSKIEGO

ciekawe strony regionu śląskiego
Górny Śląsk, Katowice, Częstochowa, Park Ślaski, Pałac Pszczyński, Szlak Zabytków Techniki, Beskid Ślaski, Zagłębie.
Więcej...


CIEKAWE STRONY REGIONU MAZOWIECKIEGO

ciekawe strony regionu mazowieckiego
Mazowsze, Warszawa, Radom, Płock, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Centrum Nauki Kopernik, Willanów.
Więcej...


Chwila na uśmiech :
Dyrektor do sprzątaczki :
- Pani Gieniu, gdzie się podział kurz z mojego biurka?
- No starłam ... a czemu pan dyrektor pyta ?
- Miałem na nim zapisane ważne telefony!


ogrodnik amatorSERWIS ogrodnk-amator.pl
Amatorska uprawa ogrodu, kalendarz ogrodnika, galeria roślin, terminy wystawa ogrodniczych, dodatki ogrodowe, porady ogrodnicze. Wiosna, lato jesień i zima w ogrodzie. Drzewa, krzewy kwiaty i trawy do ogrodu. Ogród użytkowy - warzywa, owoce i zioła.


turystyka atrakcjeSERWIS turystyka-atrakcje.pl
Ciekawe miejsca do zwiedzania, strony turystyczne, ciekawe strony o turystyce, serwisy turystyczne, serwisy hotelarskie, noclegi, biura podróży, agencje turystyczne, internetowe przewodniki turystyczne, podróże, agrowczasy, intervac, podróżnicy, wakacje, wycieczki, trekking, katalog stron turystycznych.


AGALERIA SERWISY INTERNETOWE ---> Kontakt : agaleria1@gmail.com

Licznik odwiedzin: 9059