agaleria

AGALERIA - CIEKAWE LINKI, PRZYDATNE STRONY - KATALOG STRON - STRONY DLA RODZICÓW:Katalog stron - Dla rodziców:

http://www.edziecko.pl/ - serwis o zdrowiu, wychowaniu, karmieniu i pielęgnacji dzieci.
https://mamotoja.pl/ - Serwis dla rodziców: wszystko o ciąży, rozwoju i wychowaniu ... Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja: bo dbamy o mamy!
http://www.inspirander.pl/ - Portal dla kobiet, dla rodziców: pomysły, zabawy dla dzieci, urodziny dziecka, inspiracje, zabawy plastyczne, przepisy kulinarne, diety.
http://www.ekorodzice.pl/ - zdrowie i wychowywanie dzieci - serwis dla rodziców, ekopani domu, ekomama, naturane środki czystości, ekozabawki.
http://www.maluchy.pl/ - portal dla rodziców dzieci w wieku 0-7 lat i osób oczekujących potomstwa, artykuły i porady najlepszych specjalistów z zakresu medycyny dziecięcej.
https://parenting.pl - Parenting.pl to wyjątkowe miejsce dla wszystkich rodziców i osób planujących założenie rodziny. Znajdziecie tu wiele działów tematycznych, porady ekspertów.
https://www.mjakmama24.pl/ - Serwis dla mam i kobiet w ciąży - Mjakmama.pl Jesteś w ciąży? Trymestr ciąży: objawy, dolegliwości, badania w ciąży. Jak wygląda poród. Pielęgnacja niemowlaka i rozwój dziecka. Dieta mamy i karmienie.
https://dzidziusiowo.pl/ - Blog parentingowy, portal dla rodziców. Dzidziusiowo, to portal poświęcona parom planującym dziecko i rodzicom. Tysiące artykułów dla mam i sekcja dla ojców. Portal parentingowy.
Świerszczyk - Strefa rodzica.
https://swierszczyk.pl/strefa-rodzica - Świerszczyk - Strefa rodzica.

http://www.niania.pl/ - Serwis Nr 1 w Polsce dla osób szukających niani lub opiekunki do dziecka. Niania.pl to również miejsce dla każdej opiekunki szukającej pracy.

Bezpieczeństwo dzieci:

http://www.kopd.pl/ - Komitet Ochrony Praw Dziecka. Kampanie na rzecz dzieci, porady prawne, centrum interwencyjne.
http://www.dzieckowsieci.pl/ - Kampania społeczna Fundacji Dzieci Niczyje. Naświetla istniejące zagrożenia wśród młodych użytkowników Internetu.
http://www.szkolabezprzemocy.pl/ - program społeczny "Szkoła bez porzemocy".

Żywienie dzieci:

https://1000dni.pl/ - Dieta w ciąży, karmienie piersią i przepisy dla niemowląt. Serwis 1000dni.pl poświęcony jest zagadnieniom żywienia dziecka w pierwszych 3 latach życia. Dowiedz się jak wpływać na jego prawidłowy rozwój.
https://vitalia.pl/dla-dzieci/ - Część portalu dietetycznego Vitalia.pl.

Sklepy :

http://www.90n.pl/ - artykuły dziecięce, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, mable.

Wakacje z dziećmi - miejsca, które warto pokazać dzieciom:

http://www.parkminiatur.com/ - Park Miniatur w Inwałdzie, słynne budowle odtworzone w skali 1:25. międzi innymi Koloseum, Sfinks, wieża Eiffla, Wielki Chiński Mur, Big Ben.
http://www.planetarium.torun.pl/ - planetarium w Toruniu, można zobaczyć kulę ziemska z perspektywy kosmosu a w Orbitarium skorzystać z urządzeń-zabawek; zasiąść za sterami sondy kosmicznej i własnoręcznie uruchomić odrzutowe silniki.
http://www.kopalnia.pl - kopalnia soli w Wieliczce, turystom udostępniono 3,5 km podziemnych chodników na głębokości 64-135 m. W wyrobiskach są kaplice,: najpiękniejsza św.Kingi, podziemne jeziora, rzeźby i urządzenia sprzed setek lat.
https://kadzidlowo-park.pl/ - Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, można z bliska przyjrzeć się wilkom, rysiom, żurawiom czy bizonom, pogłaskać daniela lub konika polskiego. Zwiedzanie tylko z przewodnikiem.
http://www.akwarium.gdynia.pl/ - Akwarium Gdyńskie. Edukacja Morska. Informacje dla zwiedzających, lokalizacja i dojazd, ceny biletów, ekspozycje akwaryjne i atrakcje turystyczne.
http://www.fokarium.pl/ - Fokaruim na Helu, mieszka tu kilka fok szarych, karmienie odbywa się o godz. 11.00 i 14.00 i w sezonie letnim dodatkowo o 17.00. Przy fokarium istnieje muzeum z wystawą "Ssaki naszego morza".
http://www.panoramaraclawicka.pl/ - Panorama Racławicka we Wrocławiu. Ma 114 m długości, tworzy zamkniety krąg, u którego stóp usypano sztuczny teren co wraz ze specjalnym oświetleniem przenosi widza w inny czas.
http://www.bpn.com.pl/ - żubry w Białowieży, stado liczy około 400 sztuk i swobodnie żyje w rezerwacie będącym częścią Bialowieskiego Parku Narodowego.
http://www.lesnypark.pl/ - Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu w Beskidzie Śląskim, można podziwiac, głaskać i karmić dzika zwierzynę. inne atrakcje to satcja ptaków drapieżnych, plac zabaw i bajkowa aleja.
http://www.muzeumzabawek.pl/ - miejsce, gdzie dorośli powracają wspomnieniami w świat dzieciństwa a dzieci mogą ujrzeć świat dorosłych zaklęty w miniaturze.
http://www.juraparkkrasiejow.pl/ - Park Nauki i Rozrywki Krasiejów - JuraPark, Park Nauki i Ewolucji, Park Rozrywki. Atrakcje : Tunel Czasu. Ścieżka edukacyjna o dł. 1,5 km. Wzdłuż ścieżki rozmieszczone są modele mezozoicznych gadów i płazów. Prawie 70 gatunków, około 200 modeli. Pawilon Paleontologiczny zabezpiecza największe w Europie skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę. Park rozrywki, plac zabaw, kino emocji Cinema 5D, prehistoryczne oceanarium.

https://www.dzieckowpodrozy.pl/ - Gdzie na Wakacje z dzieckiem-Opinie atrakcje Podróże. Podróżujesz z dziećmi? Sprawdzone miejsca na weekendy i wakacje z dzieckiem. Opinie innych rodziców, rankingi hoteli i atrakcji dla dzieci.

Ogrody zoologiczne
http://zoo.wroclaw.pl/ - Ogród Zoologiczny we Wrocławiu. AFRYKARIUM - pierwsze w Polsce oceanarium oraz jedyne na świecie, które poświęcone jest faunie i florze jednego kontynentu. Dzisiaj oceanarium we wrocławskim zoo to jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce.Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Ogród Botaniczny jest oazą piękna i spokoju w sercu Wrocławia.
http://www.zoo.waw.pl/ - Oficjalna strona internetowa Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie . Najnowsze informacje , zdjęcia , filmy , kamery OnLine .
Ogród Zoologiczny w Warszawie - Wikipedia
https://slaskiezoo.pl/ - Śląski Ogród Zoologiczny. Na powierzchni 50 ha znajduje się prawie 3000 zwierząt z około 300 gatunków reprezentujących faunę wszystkich kontynentów.
http://www.zoo.gd.pl/ - Miejski Ogród Zoologiczny "Wybrzeża", na obszarze około 120 hektarów mieszkają zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Są wśród nich takie, których populacje na wolności już właściwie nie istnieją.
http://www.zoo.lodz.pl/ - Ogród Zoologiczny w Łodzi.ZOBACZ TAKŻE :


Myśl na dziś :
Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka - nie udźwigniesz.
Stanisław Jerzy Lec

CIEKAWE STRONY REGIONU POMORSKIEGO

ciekawe strony regionu pomorskiego
Bałtyk, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel, Słowiński Park Narodowy, Kaszuby, Hel, Jastarnia, Krynica Morska, Muzeum Zamkowe w Malborku.
Więcej...


CIEKAWE STRONY REGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO

ciekawe strony regionu dolnośląskiego
Dolny Śląsk, Wrocław, Wałbrzych, Dolina Zamków i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej, dolnośląskie uzdrowiska, Zamek Książ.
Więcej...


CIEKAWE STRONY REGIONU MAZOWIECKIEGO

ciekawe strony regionu mazowieckiego
Mazowsze, Warszawa, Radom, Płock, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Centrum Nauki Kopernik, Willanów.
Więcej...


Ciekawe strony regionu zachodniopomorskiego

ciekawe strony regionu zachodniopomorskiego
Bałtyk, Szczecin, Zalew Szczeciński, Zamek Książąt Pomorskich, Świnoujście, Miedzyzdroje, Woliński Park Narodowy.
Więcej...


Chwila na uśmiech :
Przychodzi gospodarz do domu i mówi:
- Słuchaj matka. Dokupiłem dzisiaj 10 hektarów ziemi.
- Wiem.
- A skąd wiesz?
- Nasz koń się za stodołą powiesił.


AGALERIA SERWISY INTERNETOWE ---> Kontakt : agaleria1@gmail.com <--- Tworzenie stron internetowych... ...

Powered by w3.css