agaleria

AGALERIA - CIEKAWE LINKI, PRZYDATNE STRONY - KATALOG STRON - CIEKAWOSTKI I ŚMIESZNOTY:Ciekawostki:
http://www.zludzenia.pl/ - złudzenia optyczne.
http://www.topnaj.pl/ - Ciekawostki ze świata, które zainteresują każdego! Najciekawsze, szokujące, zaskakujące i zabawne fakty na każdy temat! Najlepszy zbiór ciekawostek ze świata.
http://www.ciekawostka.pl/ - ciekawostki, zagadki logiczne i matematyczne, wynalazki i ich historia.
http://www.ciekawostki.org/ - ciekawe video oraz zdjęcia, niesamowite wynalazki, śmieszne ciekawostki, zagadki oraz rekordy.
http://ciekawnik.pl/ - Ciekawnik.pl to platforma, której celem jest wymiana wszystkiego, co inspiruje i może budzić zainteresowanie. Tutaj każdy może wnieść wkład w budowanie natchnionego społeczeństwa wiedzy! ciekawnik.pl - warto wiedzieć!
https://ciekawostkihistoryczne.pl - CiekawostkiHistoryczne.pl | Najpopularniejszy magazyn o historii w Polsce.
https://www.odkrywamyzakryte.com/ - Odkrywamy Zakryte: KATEGORIE ˇ ŚWIAT WIEDZY ˇ OSZUSTWA WŁADZY ˇ ZDROWIE ˇ TAJEMNICE śWIATA .
http://sztukatulka.pl/ -Sztukatułka - kulturalnie podejrzane. Blog o sztuce, kulturze, malarstwie. Znajdziesz tu informacje na następujące zagadnienia: reklama, sztuka użytkowa, sztuka ludowa, artvertising, design, architektura.
http://www.rly.pl/ - ciekawostki, humor, nietypowe wiadomości.
http://fakty.interia.pl/ciekawostki - Interia - sprawdź najnowsze ciekawostki!
http://najbardziej.com/ -Najbardziej kreatywne i pomysłowe filmy, zdjęcia oraz inne rzeczy.
https://podaj.to/ -podaj to ! ...rzeczy niesamowite, niewiarygodne, ekstremalnie nietuzinkowe - musisz to zobaczyć, przeczytać, obejrzeć ..nie możesz przegapić, podziel się ze znajomymi odkryciem!

Śmiesznoty:
http://deser.pl/ - ŚMIESZNE wiadomości i CIEKAWOSTKI. Zobacz śmieszne zdjęcia i filmiki. Sprawdź, co nadsyłają czytelnicy.
http://www.demotywatory.pl/ - internetowa galeria śmiesznych i ironicznych fotografii.
https://www.tja.pl - Mamy dla Ceibie miedzy innymi Gry, Kawały, Opisy, Tapety, Teledyski. Treści strony są moderowanie codziennie!, Gry i Filmiki wszystkie działają !, Z nami nie będziesz się nudził ! Dołącz do naszej społeczności.
http://www.suchary.com - Suchary dnia codziennie nowe suchary dla każdego, Suchary suche dowcipy, Najlepsze suchary w Internecie.
https://perelki.net - Najlepsze kawały i dowcipy internetu. Czytaj, oceniaj, dodawaj i śmiej się razem z nami
http://www.wcipy.pl/ - Serwis Wcipy.pl jest najlepszym sposobem i miejscem aby poprawić sobie humor. Znajdziesz tutaj śmieszne kawały i dowcipy o Bacy, blondynkach, Jasiu, babie, studentach, Wąchocku.
http://rodzynki.net/ - To właśnie tutaj, na stronie, którą oglądasz, razem z wami chcemy zgromadzić te wszystkie wspaniałe teksty i cięte riposty wykładowców, czy to profesorów czy magistrów, te perełki, te rodzynki, które padły w trakcie zajęć na aulach i salach wykładowych i ćwiczeniowych.
http://www.milanos.pl/ - Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online.

Rekordy, rankingi:
http://www.rank.pl/ - Rank.pl: Rankingi, statystyki, trendy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prokuracja - najstarsza działająca nieprzerwanie do dziś kawiarnię Caffe Florian w Wenecji - założona w 1720 roku.Ciekawe miejsce :
agaleria
Ogród Keukenhof w Lisse - Holandia.
fot. Materiały promocyjne ogrodu, https://keukenhof.nl/en/
Ogród Keukenhof w Lisse szczyci się najwspanialszą ekspozycją roślin cebulowych. Jest jedną z największych atrakcji turystycznych Holandii. Co roku, w sezonie otwarcia który trwa około 2 miesięcy odwiedza go milion turystów z całego świata. Ogród Keukenhof powstał w 1949 roku z inicjatywy hodowców roślin cebulowych w parku, który w XV w. był kuchennym ogrodem książęcego zamku. Stąd też jego nazwa bowiem keukenhof oznacza w języku holenderskim właśnie ogród kuchenny. W tym roku otwarty do 13 maja.ZOBACZ TAKŻE :

Myśl na dziś :
Wolność, to nie anarchia - przeciwnie - wiąże się z posznaowaniem prawa. Rudyard KiplingCIEKAWE STRONY REGIONU ŁÓDZKIEGO

ciekawe strony regionu łódzkiego
Ziemia łódzka, Ogród Botaniczny w Łodzi, Muzeum Miasta Łodzi, Arboretum SGGW w Rogowie, Kompleks termalno-basenowy w Uniejowie.
Więcej...


Chwila na uśmiech :
Dzwoni Kowalski do swojego przyjacieka w Moskwie:
- Cześć Iwan, słyszałem, że u was straszliwie zimno - 50 stopni!
- Nie tak zimno nie jest, najwyżej -20.
- Niemożliwe Iwan, w CNN pokazyali, że jest u was - 50 stopni poniczej zera!
- Mówię ci najwyżej -20, an nie -50!
- Przecież sam widziałem w CNN Iwan, reporter stał na Placu Czerwonymi pokazywał termometr, sam widziałem -50 stopni!
- Aaaaaaa.... No, chyba że na zewnątrz.


ogrodnik amatorSERWIS ogrodnk-amator.pl
Amatorska uprawa ogrodu, kalendarz ogrodnika, galeria roślin, terminy wystawa ogrodniczych, dodatki ogrodowe, porady ogrodnicze. Wiosna, lato jesień i zima w ogrodzie. Drzewa, krzewy kwiaty i trawy do ogrodu. Ogród użytkowy - warzywa, owoce i zioła.


turystyka atrakcjeSERWIS turystyka-atrakcje.pl
Ciekawe miejsca do zwiedzania, strony turystyczne, ciekawe strony o turystyce, serwisy turystyczne, serwisy hotelarskie, noclegi, biura podróży, agencje turystyczne, internetowe przewodniki turystyczne, podróże, agrowczasy, intervac, podróżnicy, wakacje, wycieczki, trekking, katalog stron turystycznych.


AGALERIA SERWISY INTERNETOWE ---> Kontakt : agaleria1@gmail.com

Licznik odwiedzin: 11296